Hakkımızda | An-El AN-EL Anahtar ve Elektrikli Ev Aletleri San. A.Ş. Ana Sayfası

HAKKIMIZDA

AN-EL

HAKKIMIZDA

1972 yılında beyaz eşya sektörü için elektrikli komponentleri üretmek üzere kurulmuştur. Çevirmeli Anahtarlar, Tuşlu Anahtarlar, Sürgülü Anahtarlar ve Gösterge Lambaları üretmektedir. Ayrıca üretim tekniği ve deneyiminden dolayı küçük plastik ve metal parça ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Ürünlerimiz müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak kalite ve hizmet anlayışıyla sunulur. Referanslarımız ve ürettiklerimiz gösteriyor ki gelişen sektöre uyum sağlayan tedarikçi olmak bizi bugünkü gurur duyduğumuz konuma getirmiştir. Sektörün önde gelen firmaları ile uzun süreli çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Ürettiklerimizin %80’i yurtdışına çıkmaktadır. Bunun %50’si yurt dışındaki beyaz eşya üreticilerine yapılan direkt satışlar ile gerçekleşmektedir.

50 yıla yaklaşan faaliyetimizde yurt içinde ve yurtdışında birçok beyaz eşya üreticisine hizmet verebildik. Bugün yıllık 25 milyonun üzerinde komponent üretmekteyiz. Ürünlerimizin gün geçtikçe artan çeşitliliği ile müşterilerimize geniş alternatifler sunabilmekteyiz. Ürünlerimiz VDE, KEMA, ENEC, CSA belgelerine ve sistemimiz EN-ISO 9001 belgesine sahiptir.Çevre faaliyetlerimiz EN-ISO 14001, İş Sağlığı ve Güvenliği faaliyetlerimiz ISO 45001 standartlarına uyumludur ve TÜV THÜRINGEN tarafından belgelendirilmiştir. Firmamız Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (Global Compact) Girişiminin katılımcısıdır. Bu faaliyet çerçevesinde taahhütlerimizi yerine getirdiğimizi İlerleme Bildirim Raporumuzda (COP) bu sitede takip edebilirsiniz.İşletmemiz Pendik – İstanbul’dadır. İstanbul Havalimanı 70 Km , Sabiha Gökçen Havalimanına 6 km mesafede İstanbul’un Asya tarafındadır. Üretim yerimiz 3.500 m² kapalı alana sahiptir. Güvenlik ve sağlık koşulları yüksek nitelikli tesisinde, yaklaşık 180 çalışanı ile çevreye duyarlı, kaliteli bir üretim faaliyeti göstermektedir.

E-BÜLTEN

Yeni ürünlerimizden haberdar olmak için e-posta adresinizi girebilirsiniz.


Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.x