Kalite Politikamız | AN-EL AN-EL Anahtar ve Elektrikli Ev Aletleri San. A.Ş. Ana Sayfası

KALİTE POLİTİKAMIZ

AN-EL

KALİTE POLİTİKASI

AN-EL Anahtar ve Elektrikli Ev Aletleri A. Ş. müşterilerinin gereksinimlerini, beklentilerini tatmin edecek kalite seviyesinde ürün ve hizmetleri sunarak pazar payını ve rekabet gücünü arttırmak amacındadır.
Ürün alanımızda kalitede lider olabilmek ve ekonomik, teknik gereksinimlere en uygun yaklaşımları gerçekleştirmek AN-EL yönetimi tarafından hedeflenmiştir.
Bu amaç ve hedefler doğrultusunda EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi referans standart seçilmiştir.
AN-EL bu amaçları gerçekleştirmek için çalışanlarına çağdaş organizasyon altyapısı, bina ortamı, donanım/yazılım, destek hizmetleri ve eğitim gibi imkânları sağlar.
Kalite Yönetim Sisteminin oluşturulması, geliştirilmesi, uygulanması, yönetim tarafından gözden geçirilmesi ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi AN-EL Yönetimi tarafından yukarıda belirtilen amaçları gerçekleştirmek için vazgeçilmez bir koşul olarak görülmektedir.
Küresel ısınma ile mücadelede enerji verimliliği konusunda çözümler ve önlemleri takip ederek, bu konudaki bilgileri iletişim içinde olduğu müşteri, tedarikçi ve çalışanlarını bilinçlendirmeyi amaçlayan bir sosyal sorumluluk bilinci oluşturulacaktır.
Kalite sistemimizin etkinliği, müşteri şikâyetlerinin azalması, ürün güvenilirliğinin artması, teknolojik gelişimimiz ve verimliliğimizin artması konusundaki kararlılığımız sürdürülecek, kalite hedeflerimiz belirlenecek ve kayıt altına alınacaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZDAN ÖNEMLİ BAŞLIKLAR;
  • Tasarım çalışmalarının Patent ile belgelendirilmesi
  • Müşteri memnuniyetinin arttırılması ve şikâyetlerin azaltılması,
  • İlgili yasa, yönetmelik, mevzuat ve standartlara uygunluğu,
  • Uygun olmayan ürün / yarı mamul ve firelerin azaltılmasını,
  • Pazar payının arttırılmasını,
  • İnsan kaynakları sirkülâsyonunun azaltılması ve personel eğitimlerinin arttırılmasını,
  • Ürün çeşitliliğindeki artışın devam ettirilmesi

İçerecek şekilde ve ölçülebilir olacaktır.
Kalite Politikası ve hedeflerimizin; kuruluş içinde iletilmesi, anlaşılması ve kuruluşun amacına uygunluğu için sürekli gözden geçirilmesi sağlanacaktır. Kalite sistemimiz sürekli geliştirilecek, etkinliği sürekli iyileştirilerek gözden geçirilecek ve tüm çalışanların katımı ile sürekli dinamik tutulacaktır.

EYSEK01_EK-1 / Rev.00-02.02.2018 Onay: T.FIRAT, M.FIRAT

E-BÜLTEN

Yeni ürünlerimizden haberdar olmak için e-posta adresinizi girebilirsiniz.


Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.x